O firmie

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z wieloletnią tradycyjną! Od 90 lat działamy zgodnie z najlepszymi praktykami biznesowymi, współpracując z liderami rynku z branży PBS (papier, biuro, szkoła). Naszą misją jest zapewnienie wszystkim klientom dostępu do wysokiej jakość produktów piśmiennych, biurowych oraz szkolnych. Stawiamy przede wszystkim na innowacje, zaawansowane technologie i ciągły rozwój, który zapewni naszym klientom satysfakcję z dopasowanych do ich potrzeb produktów.

Nie uznajemy dróg na skróty, ponieważ wiemy, że wysoką jakość produktów może zagwarantować wyłącznie kreatywny, kompetentny i doświadczony pracownik. Dlatego też, jednym z elementów naszej misji jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników w naszej firmie. Inwestując w ludzi — inwestujemy we wspólną przyszłość!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów biznesowych, stale rozwijamy ofertę, produktową również w nowych kategoriach. Nasze kierunki działania, to tworzenie wysokiej jakości produktów, które podnoszą komfort życia. Kreatywność oraz zrozumienie to hasła przewodnie naszej firmy, ponieważ wiemy, że bycie najlepszym oznacza wyjście naprzeciw potrzebom jednakowo pracowników, klientów, parterów biznesowych, jak i również środowiska. Dlatego w swojej ofercie posiadamy również produkty ekologiczne. Propagujemy dwa hasła: piszemy dla naszej planety oraz wymień wkład, a nie długopis! Nasze podejście do świata to coś więcej niż ekologia, to nowe spojrzenie na świat.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem artykułów piśmiennych japońskiej marki PILOT, artykułów szkolnych i biurowych brytyjskiej marki PUKKA PAD oraz producentem artykułów szkolnych STRIGO.