Lista Przedstawicieli Handlowych

Koordynator Działu Handlowego

     
Adrian Kobyliński  POLSKA 606 768 935 akobylinski@wpc.com.pl

Koordynator Regionu Północ

     
Karolina Przywieczerska  PÓŁNOCNA POLSKA 602 147 552 kprzywieczerska@wpc.com.pl

Handlowcy Północ

     
Maciej Urban WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE 608 014 781 murban@wpc.com.pl
Artur Kotko KUJAWSKO-POMORSKIE 696 425 582 akotko@wpc.com.pl
Jarosław Rybak POMORSKIE 602 147 556 jrybak@wpc.com.pl
Izabela Girus  LUBUSKIE 698 196 237 igirus@wpc.com.pl
Kamilla Kikmunter-Binek ZACHODNIOPOMORSKIE 509 206 627 kbinek@wpc.com.pl
Monika Bajor MAZOWIECKIE 507 775 824 mbajor@wpc.com.pl
Sebastian Ulewicz MAZOWIECKIE 602 147 551 sulewicz@wpc.com.pl
Krzysztof Chomentowski  ŁÓDZKIE - MAZOWIECKIE 604 544 121 kchomentowski@wpc.com.pl

Koordynator Regionu Południe

     
Maciej Żuchowicz POŁUDNIOWA POLSKA 692 420 280 mzuchowicz@wpc.com.pl

Handlowcy Południe

     
Aneta  Suska  ŚWIĘTOKRZYSKIE 506 943 354 asuska@wpc.com.pl
Monika Maszczyńska  DOLNOŚLĄSKIE 604 130 404 mmaszczynska@wpc.com.pl
Andrzej Wiench ŚLĄSKIE 1 696 992 858 awiench@wpc.com.pl
Andrzej Kalita LUBELSKIE 513 080 212 akalita@wpc.com.pl
Tomasz Żyguła PODKARPACKIE 602 147 550 tzygula@wpc.com.pl
Katarzyna Róg MAŁOPOLSKIE 780 189 348 krog@wpc.com.pl
Cezary Brzyski ŚLĄSKIE 2 780 189 349 cbrzyski@wpc.com.pl