Nowa kampania ECO Pilot!
01.08.2023
Nowa kampania ECO Pilot!Nowa kampania ECO Pilot!

W trosce o środowisko naturalne marka Pilot powraca z ECO Kampanią i ogłasza cykl konkursów ekologicznych dla uczniów szkół podstawowych.

ECO Kampania to ogólnopolski cykl konkurs poświęcony tematyce ekologicznej. Ma ona na celu uzupełnienie praktycznej wiedzy z zakresu ekologii. 

Jej celem jest budowanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za otaczające środowisko oraz zachęcanie do właściwej utylizacji odpadów. W ten sposób marka Pilot popularyzuje wiedzę ekologiczną wśród uczniów i buduje postawy ekologiczne w życiu codziennym. Będzie sprzyjać wrażliwości ekologicznej i przekonaniu, że przyroda jest wspólną wartością, której stan zależy od każdego z nas. Pozwoli to uczniom aktywnie uczestniczyć w ochronie środowiska i zwróci uwagę na kwestie ekologiczne w okolicznych obszarach (miasto, powiat, województwo, kraj). 

Kampania ECO składa się z 3 cykli podzielonych na trzy etapy – dyktando, quizy i pracę plastyczną. W pierwszych dwóch wariantach każdy uczeń może brać udział indywidualnie, natomiast praca plastyczna może zostać wykonana zbiorowo przez klasę. 

Zapraszamy do pobrania darmowych materiałów marketingowych i udziału w kampanii ECO Pilot.